Karolina Rogulska
logopeda

Jestem absolwentką Instytutu Rusycystyki Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończeniu studiów podyplomowych Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej uzyskałam również tytuł Logopedy. Swoją wiedzę poszerzałam w trakcie praktyk logopedycznych, szkolenia z mutyzmu, jak również uczestniczyłam w wolontariacie na Turnusie Neurologopedyczym, który obejmuje opieką dzieci m.in.: z Zespołem Downa i Autyzmem.

Od 2016 roku jestem Instruktorem Masażu Shantala wg metodyki Holenderskiej Organizacji Shantala (Certyfikat Nr 07297/2016/R). Zachęcam do zapoznanie się z tą wyjątkową filozofią dotyku. Uwielbiam obserwować jak zmienia się uśmiech i relacja dziecko-rodzic dzięki bliskości. Codzienne pielęgnacyjne czynności mogą zmienić się w chwilę tylko „dla Was”, pomogą w pozbyciu się kolek i zmniejszenia napięcia mięśniowego u maleństwa.

Ukończenie kursu Elastic Therapeutic Taping in Head, Neck and Orofacial disorders pozwala mi pomagać rodzicom, którzy martwią się nocnym zgrzytaniem zębów i wiecznie otwartą buzią u dziecka. W pracy z dziećmi najbardziej cenię sobie ich uśmiech i połączenie nauki z zabawą. Ogromną satysfakcję daje mi każdy najmniejszy sukces naszych małych pacjentów.

Prywatnie uwielbiam sport i czas spędzony na pokładzie pod żaglami. Doceniam zarówno nasze piękne Mazury, jak i niewielkie wyspy na południu Europy. A na co dzień najbardziej doceniam spokojny wieczór z książką.